Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
PÓŁFINAŁY | FINAŁ | KONKURS W MEDIACH | PTTW/ETAP MIĘDZYNARODOWY | KONKURS 2016

PTTW/ETAP MIĘDZYNARODOWY

Personal-Trainers-To-Watch-Logo-7459 Barcelona_Event_-_Social

5 edycja międzynarodowego Konkursu Personal Trainers to Watch

Globalny program Personal Trainers to Watch docenia i nagradza trenerów na całym świecie, których cechuje pasja i zaangażowanie w promowaniu zdrowego i aktywnego stylu życia. Ta dewiza przyświeca marce Life Fitness od samego początku. Nominowani trenerzy zostają poddani weryfikacji przez międzynarodowe jury, a główne kryteria oceny to: zaangażowanie w kreowanie doświadczeń klienta, silna motywacja do ciągłego poszerzania wiedzy oraz rozwijania umiejętności, a także kompetencje takie jak coaching, motywowanie klienta oraz inspirowanie go.

Po zakończeniu procesu nominacji, zgłoszenia są weryfikowane przez międzynarodowe jury.  W lipcu zostaną ogłoszone nazwiska 25 trenerów personalnych, którzy następnie zostaną poproszeni o przygotowanie filmu treningowego. W sierpniu poznamy 10-tkę finalistów, którzy będą rywalizować o tytuł najlepszego trenera na świecie.

Główną nagrodą w konkursie PTTW jest 5000 USD i globalna promocja wizerunkowa dla zwycięzcy. Finał tegorocznej edycji PTTW odbędzie się 30 października w David Lloyd Club Turό w Barcelonie.
 

Partnerzy konkursu PTTW

American Counsil on Exercise® (ACE), ICREPS (International Confederation of Registers for Exercise Professionals), Europe Active oraz Life Fitness Academy.
 

Tak wyglądał finał PTTW 2014 w Nowym Jorku